SİNEMA ETKİNLİĞİ
Anasayfa> Haberler> SİNEMA ETKİNLİĞİ
Etkinlik Takvimine Dön

Yoğun ve yorucu bir şekilde geçen 2019-2020 eğitim ve öğretim yılına sinema etkinliği ile kısa bir mola verdik. Dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan filmi izlemek için Mavigün Anadolu ve Fen Lisesi ailesi olarak Venezia Avm’de yerlerimizi aldık.

 İlk dünya rekoruna imza attığında 15 yaşında olan, spor kariyerine 7 dünya rekoru,üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 olimpiyat altın madalyası, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve daha nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu, birçok insan için ilham kaynağı olmuştur. Bunun yanında baskıcı Türk ve Müslüman düşmanı Bulgaristan rejiminin o dönemde yaptıkları anlatan film tarihe önemli bir not bırakmıştır.

Zaman zaman duygusal anlar yaşayıp gözyaşlarına hakim olamayan öğrencilerimiz, Naim Süleymanoğlu’nun zaferlere imza attığı karelerde de mutluluk gözyaşlarına boğulmuştur. Keyifli,bilgilendirici ve ilham verici sinema etkinliklerimiz ilerleyen dönemlerde de sürecektir.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
ANNE BABA EĞİTİMİ SEMİNERLERİ

ANNE BABA EĞİTİMİ SEMİNERLERİ

Birini Üniversitesi Egitim Fakültesi Bölüm  Başkanı Sayın Prof. Dr. Adnan Kulaksızoğlu velilerimize 'Ebeveyn Tutumlari' hakkında seminer verdi.  Sayın hocamiz velilerimize öncelikle  1.Eşitlikçi...
Devamı Oku
MAVİGÜN'DE 2020 YKS BAŞARISI

MAVİGÜN'DE 2020 YKS BAŞARISI

MAVİGÜN TYT TÜRKİYE 108.si Y-SAY TÜRKİYE 322.si
Devamı Oku
Mavigün'de YENİ DÖNEM

Mavigün'de YENİ DÖNEM

Mavigün'de YENİ DÖNEM
Devamı Oku

YUKARI