ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİMİZ HAFIZA TEKNİKLERİNDE TÜRKİYE 2.si
Anasayfa> Haberler> ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİMİZ HAFIZA TEKNİKLERİNDE TÜRKİYE 2.si
Etkinlik Takvimine Dön

"MEMORİAD” 2018 Türkiye Open Hafıza, Zihinsel Matematik ve Hızlı Okuma Şampiyonası"nda 9 ülkeden 113 beyin sporcusu "Hafıza" ve "Matematik", "Hızlı Okuma ve Anlama" kategorilerinde kıyasıya rekabet etti. Yarışmaya katılan Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencimiz Kaan DENİZ Türkiye 2.si olarak önemli bir başarı elde etti.

TÜYAP PALAS OTEL'de gerçekleştirilen şampiyonada, 5-12 yaş arası 61 çocuk ve 52 yetişkin beyin sporcusu "Hafıza" ve "Matematik", "Hızlı Okuma ve Anlama" kategorilerinde heyecanlı ve çekişmeli bir yarış çıkardılar.

Türkiye genelinde yapılan bu yarışmalarda öğrencimiz Kaan DENİZ yetişkinler kategorisinde Türkiye 2. liği derecesi ile  2020 yılında BAE Dubai’de gerçekleştirilecek DÜNYA HAFIZA OLİMPİYATLARInda ülkemizi temsil etmeye de hak kazandı.

Öğrencimizi ve emeklerinden dolayı ailesini tebrik ediyoruz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
KOÇ ÜNİVERSİTESİ GEZİSİ

KOÇ ÜNİVERSİTESİ GEZİSİ

  12.sınıf öğrencilerimizle sene başı planladığımız gerek vakıf gerekse devlet üniversiteleri gezi programımıza bu yıl Koç Üniversitesi ile başladık. Üniversiteyi fiziki olarak gezdikten sonra imka...
Devamı Oku
 MAVİGÜN FUTBOL TURNUVASI

MAVİGÜN FUTBOL TURNUVASI

Geleneksel futbol turnuvamız Ekim ayında başladı. Daha önceki yıllara göre statüde değişikliğine gidilerek eleme usulü düzenlenen turnuvamıza 10 takım katıldı.
Devamı Oku
ÖZKAN ŞENOL OKULUMUZDA

ÖZKAN ŞENOL OKULUMUZDA

Okulumuzda Uzman Psikolog ve Eğitim Uzmanı Özkan ŞENOL tarafından “FARKINDA MISINIZ?”   konulu Anne Baba Okulu seminer programı düzenlendi. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise velileri tarafından büyü...
Devamı Oku

YUKARI