ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİMİZ HAFIZA TEKNİKLERİNDE TÜRKİYE 2.si
Anasayfa> Haberler> ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİMİZ HAFIZA TEKNİKLERİNDE TÜRKİYE 2.si
Etkinlik Takvimine Dön

"MEMORİAD” 2018 Türkiye Open Hafıza, Zihinsel Matematik ve Hızlı Okuma Şampiyonası"nda 9 ülkeden 113 beyin sporcusu "Hafıza" ve "Matematik", "Hızlı Okuma ve Anlama" kategorilerinde kıyasıya rekabet etti. Yarışmaya katılan Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencimiz Kaan DENİZ Türkiye 2.si olarak önemli bir başarı elde etti.

TÜYAP PALAS OTEL'de gerçekleştirilen şampiyonada, 5-12 yaş arası 61 çocuk ve 52 yetişkin beyin sporcusu "Hafıza" ve "Matematik", "Hızlı Okuma ve Anlama" kategorilerinde heyecanlı ve çekişmeli bir yarış çıkardılar.

Türkiye genelinde yapılan bu yarışmalarda öğrencimiz Kaan DENİZ yetişkinler kategorisinde Türkiye 2. liği derecesi ile  2020 yılında BAE Dubai’de gerçekleştirilecek DÜNYA HAFIZA OLİMPİYATLARInda ülkemizi temsil etmeye de hak kazandı.

Öğrencimizi ve emeklerinden dolayı ailesini tebrik ediyoruz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
SİNEMA ETKİNLİĞİ

SİNEMA ETKİNLİĞİ

Anadolu ve Fen Lisesi öğrencilerimizle Viaport Venezia Avm de bulunan sinemada Naim filmini izledik.
Devamı Oku
SOSYAL DAYANIŞMA

SOSYAL DAYANIŞMA

Okulumuzda başlatılan ve öğrencilerle velilerin yoğun katılım gösterdiği sosyal dayanışma projesi kapsamında iki hafta süre ile erzak toplandı. İyilik hareketini yakından uzağa anlayışı ile başlatan ö...
Devamı Oku
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTE GEZİSİ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTE GEZİSİ

11. Sınıflarla Yıldız Teknik Üniversitesi'ne yaptığımız ziyarette bizi eski mezunumuz ağırladı. Üniversite ve bölümler hakkında bilgi aldıktan sonra havanın da güzel olmasıyla kampüsün yeşilliklerden ...
Devamı Oku

YUKARI